Тајно се породи Ријана, иако купуваше женска облека, доби син

By

Американските медиуми објавија дека Ријана тајно се породила минатиот петок и дека добила син. Тие се повикуваат на анонимен извор кој наводно работи во болницата каде што се породила познатата пејачка. Засега Ријана и нејзиниот партнер, раперот Асап Роки, не ја потврдиле веста.

dobivaj vesti na viber

Набрзо откако се појавија информациите дека пејачката пристигнала во болница, американските медиуми објавија дека породувањето завршило и дека таа родила машко дете. Медиумите претходно пишуваа дека Ријана чека девојче, бидејќи беше сликана како купува розова облека за бебиња.

Ријана и Асап Роки во јануари открија дека чекаат бебе, Ријана во тоа време веќе беше во поодмината бременост. Уште тогаш се појавија шпекулации дека пејачката ќе се породи во мај.

 

Ќе ви се допадне

dang nhap go88 Link vào Go88 Cách tải tài xỉu Go88 Game tỷ lệ thắng cao go88 không rút được tiền

https://tai.sunwin.gg/