(Видео+18) Сцени од секс во новиот спот на Мерлин Менсон со Џони Деп

Контроверзниот музичар Мерлин Менсон (48) и славниот холивудски актер Џони Деп (54) го шокираа светот со сцени на оргии во новиот спот на пејачот, чие сценарио го има самиот смислено.

dobivaj vesti na viber

Деп и Менсон се долгогодишни пријатели и одлично се разбираат, па соработуваа и на новиот проект на рокерот, песната „Kill4Me“ – Убиј за мене.

Бидејќи добро се познаваат и немаат тајни, одлично се снаоѓаат и во сцените од оргиите.

Мерлин Менсон е познат по експлицитниот израз, но фановите на Џони Деп по ова останаа во шок.

Scroll to Top