(ВИДЕО) Безобразната Хајди се тушираше топлес

Хајди Клум ги препоти мажите, со секси видео од Карибите.Германската манекенка Хајди Клум (44) објави жешко видео од Карибите, а на него се гледа како се тушира без горниот дел од бикинито, по што видеото стана хит на интернет.
Хајди, која со своите четири деца се одмораше на островот Сент Бартс, прво ја покажа сјајната линија…

…А потоа го соблече горниот дел од костимот за капење, и без проблем се разголе:

I ❤️my new 👙 @heidiklumintimates #heidiklumintimates #heidiklumswim

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

Scroll to Top