(Видео) Роби Вилијамс сними божикна песна инспирирана од короната

By

Некогашниот член на „Тејк дет“, Роби Вилијамс, сними божикна песна инспирирана од короната и случувањата во 2020. Песната со наслов Can’t Stop Christmas 46-годишниот Роби ја промовира на „Јутјуб“ и се сликаше во празничен стил. Фановите се воодушевени од новата песна на Роби, па тој доби многубројни комплименти, особено за насловот и пораката дека и покрај вирусот, празниците се тука да нè развеселат.

Ќе ви се допадне

Watch Our Last Crusade or the Rise of a New World Episode 7 (https://animeplanet.cc/m/QnnD/ep-7) at AnimePlanet anime planet fairy tail 2

Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 1 at ANIMEFLIX animeflix sailor moon