(Видео) Шпанската претставничка на Евросонг страсно се бакнува со својата танчерка

Aтрактивната претставничка на Шпанија на Евросонг, во бекстејџот страсно се бакнуваше со својата танчерка.

Шанел на танчерката ѝ кажа „те сакам“ по што следуваше еден страстен бакнеж.

Scroll to Top