Имала секс со кучето, па била итно однесена во болница

By

Една 28 годишна девојка од Наполи имала секс со своето куче. По сексот таа имала големи болки, па морала да се јави на доктор, пишуваат странските медиуми кои не сакаат да и го соопштат името на девојката. Одкако дошла брза помош, било констатирано дека мора итно да биде пренесена во болница каде е под надзор на лекарите, зардаи крварење. По оваа вест, реагирале и Здруженијата за заштита на животни, велејќи дека кучето треба да и се одземе, оти е сексулно злоупотребено.

Ќе ви се допадне

Redo of Healer (https://gogoanime.be/m/B1Jx) Episode 1 at GoGoAnime my hero academia season 4 gogoanime

Akudama Drive (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/9B9L) Episode 4 at website https://kissanimeonline.com konosuba kissanime