Бајден го налути Наум Петрески: Од куче педофилско до слуга сатански

By

Откако Бајден нареди САД да ги стави на црна листа сите кои се против Охридскиот и Преспанскиот договор се јави на социјалните мржи фолк пејачот Наум Петрески. Лут му напиша на Бајден дека бил “куче педофилско и стенски слуга“, па комнентарот на Наум на голмо се споделува по социјалните мржи. Не е првап фолк пејачот да комнтриа или да вреѓа јавно кога нешто не му се допѓа, ама затоа што е јавна личност, не ретко коментарите му завршуваат по медиуми или се прераскажуваат по социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

https://animeflix.nl animeflix kimi no na wa. Miss Monochrome The Animation 2 Episode 13

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. Kiki's Delivery Service (Dub) Episode Full

https://wcostream.cc anime sites. Arashi no Yoru ni (https://wcostream.cc/m/90j) Episode Full

AnimeHeaven Sites Google: https://sites.google.com/view/animeheaven-official/home