(Фото) Девојка на газ си го истетовира Милош Биковиќ

By

Девојка го истетовирала познатиот српски актер Милош Биковиќ на задникот, пишуваат српските медиуми. Сликата ја објави и актерот кој на социјалните мрежи напиша.

„Добро поминав. Голем поздрав до девојката што си го направи ова. А и за мајсторот кој работел“, напиша а Инстаграм Биковиќ.

Ќе ви се допадне