Девојка со гол задник седи на коприви и заработува пари, досега собрала 60.000 долари

By

Девојка која на социјалните мрежи се претставува како Ари, вели дека заработила 60.000 долари на сајт за возрасни. Објасни дека парите ги заработила откако клиентите од неа барале да направи чудни и бизарни работи.

dobivaj vesti na viber

Некои од нив обожаваа да ја гледаат гола, но има и такви кои сакаат да видат како работи во градината. Ари објасни дека обожавателите фантазираат за неа и сакаат да ја гледаат гола додека во градината работи со мотиката и ги кастре растенијата.

„Има и такви кои бараат од мене да седам со гол задник на копривите“, рече Ари, која објасни дека им ги исполнува желбите иако после тоа има силни болки.

„Досега многупати го имам направено тоа, иако и понатаму имам силни болки. Секогаш кога на некого ќе му исполнам таква желба, одма потоа морам на задникот да ставам лед, затоа што во спротивно со часови нема да можам да седам“, рече Ари.

Таа објасни дека порано работела како келнерка во ресторан, а сега со парите кои ги заработува на платформата за возрасни сака да си купи огромна градина. Многумина се шегуваат на социјалните мрежи па ја прашуваат што ќе посади во неа.

 

Ќе ви се допадне