(ФОТО) Го продава индексот на синот – 4 години стар, а изгледа како нов

By
Духовита понуда на хрватските огласи.Огласите имаат интересна понуда овие денови.

Еден веројатно разочаран родител постави понуда на студентската книшка на синот, кој очигледно не бил брилијантен низ годините на факултетот, а со сликата на индексот приложен е и краток опис:

„Со оглед на тоа дека поминаа веќе 4 години, индексот би требало да биде прилично поплнет, но овој редок примерок на мојот син генијалец е како нов.

Индексот е зачуван, без никакви траги на користење, и штета е да стои неискористен.

Интересно е само да се види на кого му е потребен празен индекс.

Ќе ви се допадне

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at AnimeBee english anime

Website https://animeflix.nl: Watch Sentou Mecha Xabungle animeflix Episode 50 animeflix attack on titan

Tokyo ESP Episode 12

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/artist/animeflixnl

Cakeresume: https://www.cakeresume.com/me/gogoanimebe