(Фото) Како се раѓа „мерцедес“

By

Фотографијата сликана во Њујорк, на која во багажникот на „мерцедес“ има детска кола „мерцедес“ стана хит на „Твитер“. „Значи вака се раѓа ‘мерцедес’“, пишуваат твитерџиите покрај сликата која има неколку илјади споделувања на оваа социјална мрежа.

„Немам ништо против вакво бебе. А не сакам деца. Ама и ‘мајката’ не е лоша“, стои во коментарите на „Твитер“.

Ќе ви се допадне