(ФОТО) Кој ќе го дешифрира името на оваа журка, ќе добие бесплатен пијалок

By
Оглас од журка во еден аква-парк во Бања лука, предизвика голем број на смешни реакции на социјалните мрежи. Имено, името на журката која беше организирана во аква-паркот никој не можеше да ја дешифрира, а дали успеавте вие?

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне