(Фото) Водителот на Би-би-си повторно фатен како чита вести без панталони

By

Водителот на Би-би-си повторно беше фатен како ги чита вестите без панталони. Шон Леј (51) носеше само палто и вратоврска, а доле имаше шорцови. Снимката брзо стана хит на социјалните мрежи.

Тој целиот ден го минал во шорцови, затоа што тоа било најтоплиот ден годинава пишуваат медиумите. Во средата биле регистрирани 28 степени Целзиусови. Ова не е првпат тој да чита само по бермуди. Претходно тоа го направил и во април.

Тогаш медиумите пишуваа дек Леј сака да се шета низ градот во кратки панталони за да поцрне.

 

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AniWatch watch anime dub. Shirobako Movie Episode Full

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. Watch Great Mazinger tai Getter Robo G: Kuuchuu Daigekitotsu Episode Full

Watch anime online for free at AnimeHeaven weathering with you animeheaven. Aria the Natural Episode 26