Го викнала соседот да ѝ смени сијалица – Тоа што го направил ќе се прераскажува со години

By

Кога немате „машка рака“ во домот за да ви помага со „машките“ работи, тогаш сте осудени за секоја ситница да барате мајстори.

Една жена која инаку живее сама во стан, одлучила да го промени лустерот. А бидејќи не знаела да го намонтира, го повикала својот сосед на помош.

Меѓутоа не знаела дека нејзиниот сосед ќе западне во голем проблем

Видеото кажува повеќе од напишаното, погледнете:

 

Ќе ви се допадне

4Anime 4anime website: Attack on Titan Season 3 (Dub) (https://4anime.biz/m/9RGZ) Episode 12

KissAnime kissanime one piece: Watch High-Rise Invasion Episode 10 (https://kissanimeonline.com/m/dmr8/ep-10)