Хит транспарент на мајка чиј син дипломирал по 10 години

By

На социјалните мрежи се појави фотографија од Хрватска на која една мајка со необичен транспарет го прославила дипломирањето на нејзиниот син.

Хрватката Сања од Опатија го пречекала синот по одбраната на дипломската работа, по 10-годишното студирање на Правниот факултет во Риека, со транспарент на кој испишала како се чувствува за конечното дипломирање на синот.

Фотографијата е објавена е од Бранко Гавриќ, роднината на гордата мајка и 28-годишниот син кој „упорно, темелно и стрпливо“ студирал на Правен факултет, како што напишал Бранко, кој апелирал за споделување на фотографијата посебно до други родители со слични студенти.

Ќе ви се допадне

Umibe no Étranger Episode Full at AnimeDao animedao kissanime

Kanokon Specials Episode 13 at GoGoAnime watch anime online

AnimeTV