Новинарка се јавуваше во живо – Погледнете во наредните секунди и ќе ви се згрози животот

By

Нованарската работа секако не е лесна, а тоа посебно се однесува на водителите кои се јавуваат во живот во програм пред милионскиот аудиториум.

Водителката на американската телевизија „NBC“, Хејли Џексон се јавувала во живо на вестите и зборувала за претседателот Доналд Трамп кога од нејзиниот нос почнал да тече секрет. Водителката како воопшто да не забележала што се случува, само продолжила да зборува.

Погледнете како се завршило:

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Momo, Girl God of Death anime episode 6 online free at https://animeflix.nl animeflix kamisama kiss

Website https://aniwatch.pro: Watch Sarusuberi: Miss Hokusai aniwatch Episode Full anime

AnimeTV: Yu Yu Hakusho: Ghost Files anime episode 112 online free at https://animetv.cc anime tv shows list

Watch Space Cobra Pilot (Dub) Episode Full

Debate: https://www.debate.org/gogoanimebe/

Forum umbandaeucurto: https://forum.umbandaeucurto.com/usuario/AnimeFreak