Се разбудиле од спиење и виделе што и прави соседот на кравата – Следел ШОК!

By

Семејството Спахиќ останало во шок кога видело дека нивниот сосед во шталата им ја силува кравата.

– Го видов соседот како ја силува кравата. Се качи на канта, ги спушти панталоните а неа опашот и беше кренат. Јас му реков што правиш, а тој не се засрами, се облече и си отиде, вели Халима Спахиќ од Босна за Дневни Аваз.

Нив ги разбудило лаењето на кучето, а кога виделе што ги чека во шталата се шокирале.

Ќе ви се допадне

Bloody Code Episode 26

Strange Steel Fairy Rouran Episode 28

Website https://animekisa.in: Watch Douluo Dalu: Hanhai Qian Kun animekisa Episode 13 watch anime

Animepahe Watch anime online, English anime online HD

Fr quora: https://fr.quora.com/profile/gogoanimelol/answers/published

Reverbnation: https://www.reverbnation.com/artist/animefreakws