(Видео) Бабо, станувај, го убија Вучиќ

By

Внукот веројатно немал попаметна работа, па решил сонот на баба му да го прекине со тоа што ќе ја излаже дека е убиен српскиот претседател, Александар Вучиќ.

Нејзината реакција стана вистински хит на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix my hero: Watch Fire Force Season 2 Episode 21

4Anime watch anime: Watch The Seven Deadly Sins Episode 15