(Видео) Девојка прошета гола низ улиците на Њујорк

By

Девојката Лили Јасмин речиси целосно гола прошета низ улиците на Њујорк. За да ја провери реакцијата на минувачите, таа заедно со својата екипа сними видео.

Лили беше бојадисана од страна на познатата јутјуберка Сеидел, која се занимава со цртање врз човечки тела.

Лили излезе од градот целосно гола, но бојадисана со божиќни бои. Луѓето не можеле да поверуваат дека не носи ништо на себе.

Еден минувач дури и се соблекол за да размени маица со неа, но таа немала што да му даде.

На себе ја имала само капата на Дедо Мраз и еден шал.

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Princess Jellyfish Specials (Dub) anime episode 4 online free at https://animedao.nl fruits basket animedao

Watch anime online for free at AnimeKisa anime sites

AniWatch: Kanzen Shouri Daiteiou anime episode Full online free at https://aniwatch.pro animes online

Watch Puella Magi Madoka Magica the Movie Part 1: Beginnings Episode Full

Bitrated: https://www.bitrated.com/animefreakws

Producthunt: https://www.producthunt.com/@animefreakws