(Видео) Додека позираше пукна стаклото на ламбурџинито

By

Гордиот сопственик на ламбурџини сакал да се пофали со својот миленик, а потоа направил голема грешка.

Додека се возел низ улиците на Флорида, луѓето со воодушевување го гледале возилото. Тој дозволил да го сликаат, а потоа излегол од него, но наместо само да позира, тој понесен од атмосферата, одлучил да скокне на предното стакло.

Истата секунда кога скокнал, стаклото пукнало, а младиот возач не бил премногу загрижен за цената за поправка, туку само продолжил да се слика.

Ќе ви се допадне

AnimeKisa: Youchien Senshi: Hanamaru Girls anime episode 3 online free at https://animekisa.in watch anime online

Last Exile: Fam, the Silver Wing Recaps Episode 2

Watch Karo & Piyobupt: A House Episode Full

Berserk Outtakes (Dub) Episode 6

Zeef: https://zeef.com/profile/anime.flix

Multichain: https://www.multichain.com/qa/user/animeflixnl