(Видео) Градоначалникот на Бања Лука ја учи асистентката да јава среде канцеларија: Е баш си коњ

By

Градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, среде канцеларија учи девојка како да јава на коњ. Видеото стана хит на интернет, а босанските медиуми пишуваат дека девојката од снимката е неговата асистентка Олга Бабиќ. Па додека тој ја учи да јава, во канцеларијата има уште неколку вработени во Градската управа.

„Го исправаш грбот и ги земаш јаките од блузата, како да се узди од коњ“, вели градоначалникот додека таа му седи на грбот. Тој потоа почнува да симулира јавање. „Е баш си коњ“, вели девојката откако падна од неговиот грб.

Инаку, градоначалникот на Бања Лука е познат во јавноста како голем љубител на коњите.

Ќе ви се допадне

Highschool of the Dead (https://kissanime.mx/m/oEP) Episode 12

GoGoAnime: Gun Samurai anime episode 7 online free at https://gogoanime.be free anime

Watch anime online for free at AnimeDao animedao website

Watch GARO -VANISHING LINE- (Dub) Episode 24

Pantip: https://pantip.com/profile/6494141#topics

Nhattao: https://nhattao.com/members/animefreak.2879667/