(Видео) И глумците од „Брејкинг бед“ ги здоболе глава од Васко Жабата

By

На интернет се шеруваат голем број монтажи од бугарската песна „Васко жабата“ која за кратко време стана хит на Балканот. Еден од нив направил монтажа и спотот го заменил со една од сцените на најдобрата телевизиска серија и најгледана на „Нетфликс“, Брејкинг бед“.

dobivaj vesti na viber

Многумина коментираа дека монтажата е супер и личи како глумците навистина ја слушаат песната и го гледаат спотот.

„Видеото е толку добро измонтирано што ни тие веќе не можат да издржат“, коментираа тие.

Ќе ви се допадне