(ВИДЕО) Изел најлута пиперка на светот, па се покаја во истиот момент

By

Знаеме дека луѓето се подготвени на разоразни лудости за да стекнат некој вид на популарност, меѓутоа неретко се случува токму таквата лудост да им се одбие од глава.

dobivaj vesti na viber

Овој човек одлучил да изеде најлута пиперка на светот и во истиот момент се покајал.

Погледнете како изгледало тоа:

Ќе ви се допадне