(ВИДЕО) Ја снимаше жената додека се возеше во автобус – Се згрози од тоа што и го виде на косата

By
Жената не беше свесна дека ја снимаат, а косата и изгледаше како да не ја миела неколку недели.

dobivaj vesti na viber

Во текот на возењето со автобус во Мексико, еден патник ја сними жената, на која по косата и лазеа бубачки, пренесува Дејли Мејл.

Видеото покажува дека жената на која и била врзана косата, а која беше полна со бубачки, за кои се претпоставува дека се вошки.

Жената не беше свесна дека ја снимаат, а косата и изгледаше како да не ја миела неколку недели.

Погледнете го видеото:

 

Ќе ви се допадне

tải go88 về ip đánh bài go88 nhóm kéo go88

sunwin exports