(Видео) Како Русите чистат снег од автомобилите

By

Во зимскиот период сите возачи имаат проблем со  чистење на снегот од своите автомобили, но затоа Русите и овој пат смислија нешто сосема оргинално.

Од Русија ни доаѓа уште едно забавно видео, овој пат за брзо и лесно чистење на снегот од автомобилите.

Погледнете:

Ќе ви се допадне

4Anime persona 4 the animation online: Watch High-Rise Invasion Episode 7

AnimeFreak bleach animefreak: Hunter x Hunter (Dub) (https://animefreak.ws/m/Xz9p) Episode 148