(ВИДЕО) И Лепа Брена падна на сцена, но ваков пад досега немате видено

By

Лепа Брена стана повторно хит со новиот пад на сцена, а пред многу години кружеше и нејзината снимка на која си ја удри главата со нога. Сепак, балканската дива не може да го надмине падот на оваа пејачка. Ана Бекута ќе ве изнасмее до солзи.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

anime stream. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

animes online TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

ANIMEFLIX Attack on Titan Episode 21

animes online DARLING in the FRANXX (Dub)

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 22

ANIMEFLIX Pokémon Journeys: The Series

tải go88