(Видео) Македонец на ол инклузив во Банско!

By

За празникот 11-ти Октомври, речиси нема кој не е во Банско, оти, ем е празник ем продолжен викенд. И баш затоа  на социјалните мрежи почнаа шегите „Прост си како Македонец во ол инклузив “, за да на крај осамне и видео во кое  извесен  гостин во хотел на вечера дошол со слип „купаќи“ и голо торзо, па товари храна во чинијата. Според коментарите на социјалните мрежи, наводно станува збор за Македонец кој бил на одмор во еден од хотелите во Банско, Бугарија.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

go88 ông đồ go88 binh88 go88 đăng nhập fb

https://sunwin.gg/