(Видео) Мечка трчаше низ Битола

By

Ноќеска триесет минути по полноќ  беше снимена мечка како трча низ битолската населба Буковски ливади. Мечка се симнала во градот, а ова не е првпат затоа што и во минатото се случувале идентични работи, при што граѓаните пријавувале штети. Во продолжение погледнете го видеото на кое се гледа мечката како трча низ населбата.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

sunwin - go88 go88 thiên đường online bắn cá go88

game bài sunwin truc tuyen miễn phí tải game sunwin sunwin android