(Видео) Момент кога родителите ќе те посрамотат

By

Момчето кое што седеше на трибините на безбол мечот кој се играше во Калифорнија меѓу екипите на „Падрес“ и „Сан Франциско Џајентс“, се најде во незгодна ситуација.

Додека траеше полувремето свиреше песната Get Low од раперот Лил Џон. Песната особено ја развесели неговата мајка. Таа стана и почна да танцува, а се приклучи и таткото на момчето кое седеше до него.

Иако публиката му скандинираше, момчето кое седеше меѓу родителите му беше непријатно, што може да се види и по црвенилото на неговите образи.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaven attack on titan: My Hero Academia 2 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/o3La) Episode 25

AnimeFreak free anime: Attack on Titan (https://animefreak.ws/m/65) Episode 25