(ВИДЕО) На оваа баба и се смеат 45 милиони

By

Таа само сакаше да ужива и да се разлади, но и се случи незгодна ситуација која стана хит на Јутјуб. Оваа баба со своето фламинго стана хит. Се случува секому, но сепак ова видео насмеа милиони.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне