(Видео) Полицаец на улица среде Скопје правеше склекови

By

На социјалните мрежи се споделува видео од полицаец кој пред да стигне на работа рано утрото на улица прави склекови. Видеото го сними еден од станарите од соседната зграда. А на Твитер валет дека се вежбало во близна на Италјанска Амбасада.

dobivaj vesti na viber

Видеото за кратко време  стана популарно на интернет. „Ова е за поздрав. Дај боже барем половина од полицајците да се како него“. Имаше и такви кои се шегуваа дека не успеал да го заврши тренингот на работа, па сакал да надомести.

Ќе ви се допадне