(ВИДЕО) После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насмеа сите

By

Српската пејачка Лепа Брена во последно време на своите настапи ја прати „лоша среќа“. Во два наврати веќе и се случи да падне на бина, а при настапот во Охрид и пукна фустанот.

Овојпат Брена, при изведба на една од нејзините песни, танцува на бината потполно без ритам, а во еден момент почна и да крева нозе, па публиката можеше да види дека носи и црна долна облека.

 

#LepaBrena 🎤 LIVE 10.8.2017 @sova_night_club_orasje Hvala Orasje za predivno vece @lepabrenaa 😘

A post shared by LEPA BRENA 🎤 👑 (@lepabrenafan) on

Ќе ви се допадне

GoGoAnime go go go anime: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 16 (https://gogoanime.be/m/Llga/ep-16)

AnimeHeaven boruto anime heaven: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 13 (https://animeheaven.pro/m/XkKQ/ep-13)