(ВИДЕО) После паѓање на бина, Лепа Брена повторно ги насмеа сите

By

Српската пејачка Лепа Брена во последно време на своите настапи ја прати „лоша среќа“. Во два наврати веќе и се случи да падне на бина, а при настапот во Охрид и пукна фустанот.

Овојпат Брена, при изведба на една од нејзините песни, танцува на бината потполно без ритам, а во еден момент почна и да крева нозе, па публиката можеше да види дека носи и црна долна облека.

 

#LepaBrena 🎤 LIVE 10.8.2017 @sova_night_club_orasje Hvala Orasje za predivno vece @lepabrenaa 😘

A post shared by LEPA BRENA 🎤 👑 (@lepabrenafan) on

Ќе ви се допадне

4anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime online Tokyo Revengers

My Hero Academia Season 3 (Dub)

watch anime online Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

anime sites How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

4Anime Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?