(Видео) Пратеник го „извади од памет” колегата среде седница

By

Црногорскиот пратеник Бранко Радуловиќ го исплаши својот колега пратеник во Парламентот кога одеднаш се изнервиран стана и се развика.

Тој ја искритикува Владата за здравствениот систем.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch Oh! My Goddess animeheaven Episode 5 anime online

Animepahe: The Kind Devil anime episode Full online free at https://animepahe.cc watch anime

Watch Blue Dragon: The Seven Dragons of the Heavens (Dub) Episode 49

AnimeFLV: GUGURE! KOKKURI-SAN anime episode 12 online free at https://animeflv.uk anime online

Tickaroo: https://www.tickaroo.com/user/60dc2bc92d640203806eacf6

Tthtdn danang: https://tthtdn.danang.gov.vn/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33