(ВИДЕО) Рамо дава 7000 евра за жена

By

Вистински хит на интернет во моментов е извесниот Рамо од Теслица кој нуди 50.000 куни на оној кој ќе му најде жена која ќе му одговара.

Таа мора да исполнува два услови – да има положено возачки испит, но и да има меѓу 50 и 60 години.

Рамо вели дека има шест деца и 52 внуци, но се пофали и со златен ланец кој вреди 80.000 куни.

Погледнете…

 

Ќе ви се допадне

AniWatch watch animes: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 5 (https://aniwatch.pro/m/0dLP/ep-5)

ANIMEFLIX sword art online animeflix: Watch Bleach Episode 237 (https://animeflix.nl/m/3bp/ep-237)