(видео) Русинка се обиде да изведе салто пред да седне на мотор

By
Со своите акробатски вештини, сакаше да го воодушеви целиот интернет, и успеа во тоа.

dobivaj vesti na viber

Млада фитнес инструкторка секогаш отсекогаш ја сакала гимнастиката која се граничела со акробација.

Сега отиде и чекор понатака. На своите обожаватели на интернет сакаше да им покаже совршено салто седење на мотор кое го вежбала со месеци. И не е тоа спорно. Моментот на невнимание кај оваа млада Русинка, можеше да ја чини глава.

Видете на следниот линк подоле:

Watch video!

Ќе ви се допадне