(Видео) Швалер падна од прозорец врз комбе, избегал среде секс по гаќи и чорапи

By

Жител на швајцарскиот град Валисен стана хит на социјалните мрежи, откако речиси гол излезе низ прозорецот од станот. Тргнал во швалерај, но за време на сексот, се случило нешто непредвидено и морал веднаш да избега по гаќи. Тој кратко постои речиси гол на прозорецот од станот, по што се лизна низ зградата и падна врз паркираното комбе пред зградата. На крајот избега од местото по гаќи и чорапи.

dobivaj vesti na viber

Снимката ја објави Твитер корисник.

„Добро е сè“, напиша тој.

„Малку недостигаше да се спаси на долниот прозорец и да влезе внатре“, коментираше еден од останатите корисници.

Ќе ви се допадне