(Видео) Швалер падна од прозорец врз комбе, избегал среде секс по гаќи и чорапи

By

Жител на швајцарскиот град Валисен стана хит на социјалните мрежи, откако речиси гол излезе низ прозорецот од станот. Тргнал во швалерај, но за време на сексот, се случило нешто непредвидено и морал веднаш да избега по гаќи. Тој кратко постои речиси гол на прозорецот од станот, по што се лизна низ зградата и падна врз паркираното комбе пред зградата. На крајот избега од местото по гаќи и чорапи.

dobivaj vesti na viber

Снимката ја објави Твитер корисник.

„Добро е сè“, напиша тој.

„Малку недостигаше да се спаси на долниот прозорец и да влезе внатре“, коментираше еден од останатите корисници.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

anime website Attack on Titan Final Season (Dub)

4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 31

4Anime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

To Your Eternity

4Anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

tải go88