(ВИДЕО) СКАНДАЛ: Ваков гаф на државната телевизија, досега немате видено

By

Изјавата на Ивица Дачиќ кој ја даде за РТС привлече големо внимание кај јавноста, но не поради тоа што го рече. И така Ивица Дачиќ стана министер за надворешни работи на Хрватска, додека грешката не беше отстранета до крајот на прилогот.

dobivaj vesti na viber

Сето ова заврши на Јутјуб, а и како хит на социјалните мрежи. Погледнете ја снимката за која сите зборуваат:

 

Ќе ви се допадне

animeheaven. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

AnimeHeaven Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?

AnimeHeaven Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

animeheaven app AnimeHeaven DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

Black Clover Episode 166