(ВИДЕО) СКАНДАЛ: Ваков гаф на државната телевизија, досега немате видено

By

Изјавата на Ивица Дачиќ кој ја даде за РТС привлече големо внимание кај јавноста, но не поради тоа што го рече. И така Ивица Дачиќ стана министер за надворешни работи на Хрватска, додека грешката не беше отстранета до крајот на прилогот.

Сето ова заврши на Јутјуб, а и како хит на социјалните мрежи. Погледнете ја снимката за која сите зборуваат:

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Miyuki (https://animetv.cc/m/9qvA) Episode 37

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Website https://animedao.nl: Watch Majokko Shimai no Yoyo to Nene Movie Extra: Hatsukoi - Mikako Komatsu animedao Episode Full animedao re zero

Bit: https://bit.ly/362GL1i

Tupalo: http://tupalo.com/en/users/2588427