(Видео) Со тенк дојде во ресторан да нарача сендвич

By

Поранешниот британски боксер и глумец, Еди Хол, ги изненади многумина фанови кога со тенк дојде во ресторан за да нарача сендвич. Тој стигна во ресторанот за брза храна KFC и помина низ „драјв тру“. Рече дека ќе биде тешко да помине, но на крајот успеа.

dobivaj vesti na viber

 

„Дојдов да купам некои работи, па да видиме како ќе испадне“, рече Хил.

 

Ќе ви се допадне