(ВИДЕО) Србинот Марко направи фолк преработка на “Деспасито”

By

Марко Милутиновиќ од Србија направи преработка на Деспасито со хармоника. СЛушнете ја песната во оваа изведба:

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне