(Видео) Свингери правеле забава, драма среде секс кога упаднале полицајци за кои мислеле дека се стрипери

By

Полицајци кои дошле да истражат што се случува на имотот во близина на Буенос Аирес биле изненадени затоа што учесниците на свингерската забава која таму се одржувала мислеле дека полицајците се стрипери и се дел од забавната програма.

Според аргентинските медиуми, покрената била истрага поради собирање, кое  било одржано спротивно од правилата за карантин.

Учесниците откако ја увиделе својата грешка почнале да се однесуваат со почит кон полицајците, не се спротиставувале, па дури и се шегувале поради тоа што се случило.

„Беше и комично и апсурдно“, рекол локалниот подсекретар за безбедност Густаво Јара.

Полицијата го затворила објектот, а лицето кое ги алармирало полицајците тврди дека не е првпат да се одржува таму ваков настан.

Ќе ви се допадне

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 9 at website https://animeflix.nl my hero academia heroes rising animeflix

Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 11 at website https://funimationfree.com. See more best shows on funimation