(ВИДЕО) Венчавката течеше совршено, а тогаш се случи глупост која тешко можеше некој да ја предвиди

By

Славјето допрва требаше да почне, но се одлучија за нешто што мораше да заврши на лош начин.

Ќе ви се допадне

AnimeDao haikyuu season 3 animedao: Watch My Hero Academia 2 Episode 4 (https://animedao.nl/m/xOby/ep-4)

GoGoAnime ahiru no sora gogoanime: Watch Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full (https://gogoanime.be/m/B1ZN/ep-1)