(Видео) Вучиќ бил махер во пинг-понг

By

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска на една од средбите со граѓаните по подолго време проба да одигра една партија пинг-понг. Претседателот на Србија одигра неколку потези со еден од присутните фоторепортери.

„Не сум толку добар како порано“, изјавил претседателот на Србија.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III (Dub) Episode 2 (https://crunchyrollfree.com/m/NML3/ep-2) at Crunchyroll crunchyroll 1 month free

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://animeheaven.pro/m/JdAo) Episode Preview at website https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven