(Фото) Катарина со бебето си дојде дома

By

Македонскиот топ модел Катарина Ивановска си замина од породилиштето. Таа дојде дома, а дека конечно ќе биде со синот Вања и партнерот Цобе ,  објави на социјалнте мрежи. Катарина во четвртокот се породи со бебето Кира. Породувањето беше по природен пат во една приватна болница. Истиот ден кога се породи, нејзиниот сопруг  органзираше забава со најблиските за до го прославата раѓањето на ќерката.  Катарина , недамна во интревју за “Репортер“ ни откри дека синот Вања е мирно дете, па затоа се решила набрзина и за второ дете.

Среќна дека е девојче вели : “Навистина заслужувам една наследничка“.

 

 

Ќе ви се допадне

Bloom Into You Episode 13 at website https://animeflix.nl. See more animeflix mha

Watch World Trigger Episode 63 at Crunchyroll crunchyroll premium for free