(Фото) Амди Бајрам прстенот со лав ќе го менува за ружа

By

Откако премиерот Зоран Заев, најави дека Амди Бајрам ќе стане дел од владината коалиција, на социјалните мрежи и во јавноста почнаа негодувањата. Повторно стана актуелна и фотографијата на која Амди го носи прстенот со лавот, партискиот симбол на ВМРО-ДПМНЕ.

Освен комнетарите дека Амди е „ закоравен вмровец“ имаше и коментари дека „Амди лавот на прстенот ќе го смени со ружа“.

Ќе ви се допадне

4Anime: Moribito - Guardian of the Spirit anime episode 26 online free at https://4anime.biz dubbed anime

WCOStream: Cencoroll Connect anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream dragon ball super

AnimeTV: Bishoujo Senshi Sailor Moon Eternal Movie 1 (Dub) anime episode 2 online free at https://animetv.cc good anime tv

Urusei Yatsura Episode 195

Buddypress: https://buddypress.org/members/animeflixnl/profile/

Ignitiondeck: https://ignitiondeck.com/id/dashboard/?backer_profile=101550