(Фото) Амернис има секси тетоважа

By

Актреката Амернис Нокшиќи-Јованосвка се пофали дека има нова тетеоважа. Секси и со вкус, таа кажа дека ова и е 7 по ред татау.

„Моето ново бебе. Среќна 7 тетоважа“, вели глумицата. Амернис долги години е дел од Албанскиот театар. Таа е во брак со новинарот Борјан Јовановски и ги имаат ќерките Бора и Каја.

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream spongebob: Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

4Anime 4anime a silent voice: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 9 (https://4anime.biz/m/9RGZ/ep-9)