(Фото) Накова гола се пени во када сосе чаша црвено вино

By

Старлетата Александра Накова постојано објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил.

dobivaj vesti na viber

Овој пат таа сподели фотографија каде може да се забележи дека е во пенлива када, а до неа стои шише и полна чаша црвено вино. Накова неодамна стана сопственичка на бутик за женска гардероба во Гевгелија.

 

 

Ќе ви се допадне