(Фото) Забава од љубов за Веселка: Сопругата на градоначалникот Митко Јанчев славеше роденден

By

Веселка, сопругата на Митко Јанчев, градоначалникот на Кавадарци славеше роденден. Таа наполни 38 години, а доби и роденденска честитка, јавно, од нејзиниот сопруг.

„Убавите моменти во животот се паметат засекогаш“, вели во својата честитка градоначалникот на општина Кавадарци. Јанчев сподели две фотографии од прославата. Парот има три малолетни деца Никола, Стојанче и Мила.

Ќе ви се допадне

Watch Boruto: Naruto Next Generations Episode 3 (https://crunchyrollfree.com/m/gkNK/ep-3) at website https://crunchyrollfree.com. See more free crunchyroll premium account reddit

Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/nN0e) Episode 10 at website https://kissanimeonline.com kissanime site closed