Лила патува на кредит

By

Водителката Лила Стојановска на својот фејсбук-профил откри дека во Милано за велигденските празници  патувала на кредит. Таа дури и ги повика сите што немаат пари, а сакаат да патуваат, да си земат кредит и без грижи да стигнат до омилената дестинација.

dobivaj vesti na viber

Лила веќе некое време работи како инфлуенсер на социјалните мрежи. Таа неодамна се пофали дека заработува многу од рекламирањето производи преку своите профили на „Инстаграм“ и „Фејсбук“. А преку објавата за патувањето во Милано таа промовираше еден од своите клиенти.

 

Ќе ви се допадне

tải sunwin sunwin web sunwin.apk mới nhất

game sunwin tải sunwin apk sunwin

sun win

tải sunwin sunwin sunwin apk

sunwin