На Тамара ѝ го удрија автомобилот два дена по купувањето, се закани дека ќе оди во полиција

By

Познатата пејачка Тамара Тодевска пред неколку дена на социјалните мрежи се пофали дека купила нова кола за која платила околу 16.000 евра.

Меѓутоа по само два дена откако сподели дека има нова кола, сега Тамара на својот профил на Инстаграм се пожали дека ѝ ја удриле на паркинг.

„Се моли девојчето што вчера ме удри на „Рузвелтова“ , мојата кола стара цели 2 дена, уредно се извини, избега, да се јави/пише/остави број, зошто ѝ ги знам таблиците и ќе одам утре во полициј“„ – напиша Тодевска во објавата.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

anime online ANIMEFLIX Death Note

Tokyo Ghoul

anime online My Hero Academia Season 5

ANIMEFLIX Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?