(Галерија) Дарко Спејко симулира секс-разголен за ново шоу

By

Дарко Спејко, некогашниот победник од „Големиот брат“, наскоро треба да влезе во регионалното  шоу „Задруга 3“.  Но, пред да влезе во трета по ред сезона, во едно од најгледаните шоуа, тој направи секси фотосесија.

Фотографиите се на Дарио Генерал Јанковиќ, кој долги години ги фотографира познатите. Спејко едно време беше во врска со Љупка Митрова , блогерка од Струмица. Тие  двајца постојано се фотографираа и објавуваа заеднички слики на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне